Imprezy firmowe – Warszawa

imprezy firmowe warszawa

Organizacja imprez firmowych wymaga odpowiedniego zaplecza. Pod względem integracji najlepiej sprawdzają się wyjazdy firmowe, dlatego przedsiębiorcom działającym na terenie miasta Warszawa oferujemy niezapomniane spotkania firmowe i imprezy integracyjne w oddalonym od 2 godziny jazdy od Warszawy Uniejowie. To tutaj znajdują się najpopularniejsze w Polsce termy oraz oryginalne obiekty konferencyjne z zapleczem noclegowym, w których organizujemy imprezy dla firm.

Jedną z mocnych stron zaplecza konferencyjno-eventowego w Uniejowie jest jego uniwersalny charakter. W zależności od specyfiki i charakteru wyjazdu w pełni wyposażone sale konferencyjne mogą pełnić rolę sal szkoleniowych, przestrzeni dla oficjalnych spotkań firmowych, jak i sal bankietowych doskonałych na imprezy integracyjne.

Kompleksowa organizacja imprez firmowych

Dysponując czterema obiektami o wysokim standardzie:

  • Aparthotel Termy Uniejów
  • Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich
  • Dom pracy twórczej
  • Zagroda Młynarska.
wyjazdy integracyjne warszawa okolice

Uniejów daje możliwość kompleksowej organizacji dowolnej imprezy dla firmy wraz z wybornym cateringiem, komfortowym zapleczem noclegowym i atrakcjami oferowanymi przez pobliskie termy. Co ważne, z zalet wody termalnej możemy korzystać nie opuszczając hotelu, co w sposób szczególny doceniają uczestnicy organizowanych w lokalnych obiektach szkoleń i konferencji.

Wyjazdy firmowe z zapleczem gastronomicznym

Kluczem do udanej integracji firmowej jest dobre jedzenie. Dlatego organizując imprezy integracyjne warto szukać miejsc oferujących kuchnię na odpowiednim poziomie. W Uniejowie takich miejsc nie brakuje.

Herbowa Restauracja na Zamku to lokal utrzymany w rycerskim klimacie. Aqua Restaurant to wyjątkowe miejsce, którego menu pozwala poznać kulinarne tradycje regionu w autorskich aranżacjach Szefa Kuchni Jana Nawrockiego. Zagroda Młynarska to z kolei tradycyjna karczma doskonała na spotkania firmowe – te mniej i bardziej oficjalne. Restauracja w Domu Pracy Twórczej oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej, jednocześnie pozwalając się cieszyć zabytkowymi wnętrzami. Podczas gdy Klub Nautilus oferuje przestrzeń i atrakcje doskonałe do organizacji imprezy firmowej.