Łódź - imprezy firmowe

 

Uniejów jest pierwszym polskim uzdrowiskiem termalnym. To miejsce oferujące doskonałe warunki do wypoczynku, ale także do pracy. Mieszkańcy miast, takich jak Warszawa czy Łódź, chcący zorganizować imprezy firmowe, czy też konferencje, mogą tutaj liczyć na bogaty wybór atrakcyjnych sal konferencyjnych, komfortowe noclegi, a także wiele atrakcji, które sprawią, że wyjazd służbowy będzie prawdziwą przyjemnością. Oferujemy Państwu dostęp do najlepszych obiektów konferencyjnych w centralnej Polsce – dla tych, którzy chcą wynająć sale konferencyjne w pobliżu miast, takich jak Łódź, nie ma lepszego miejsca. Eleganckie, historyczne wnętrza: Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Domu Pracy Twórczej, Kasztelu Rycerskiego, jak również Zagrody Młynarskiej, połączone z profesjonalną obsługą oraz komfortowymi warunkami do wypoczynku i relaksu, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Komfortowy dojazd ze wszystkich zakątków środkowej Polski – przy wykorzystaniu nowoczesnej autostrady A2 to jednak nie jedyny atut naszych obiektów. Zapewniamy również bogate zaplecze technologiczne, profesjonalną obsługę oraz dostęp do wielu dodatkowych usług – między innymi możliwość skorzystania z kompleksu Termy Uniejów – jednego z najlepszych obiektów rekreacyjnych i SPA w kraju. Na każdego gościa dojeżdżającego z miast, takich jak na przykład Łódź czeka w Uniejowie komfortowa sala konferencyjna – na terenie obiektów, którymi dysponujemy znajdują się zarówno małe i kameralne sale, odpowiednie na szkolenia dla małych grup, czy prezentacje biznesowe, jak i te, które będą dobrym miejscem na organizację konwencji, dużej konferencji, czy gali firmowej i innych eventów tego typu.

 

Każda z przygotowanych sal wyposażona jest m.in. w projektor i ekran projekcyjny, dostęp do bezprzewodowego Internetu, flipcharty, czy profesjonalne nagłośnienie, co gwarantuje komfortowe warunki podczas każdego spotkania biznesowego i nie tylko. Goście z miast, takich jak Łódź czy nawet Warszawa chętnie urządzają imprezy firmowe w Uniejowie również ze względu na szeroki zakres usług dodatkowych. Zapewniamy Państwu między innymi profesjonalny catering – zarówno podczas konferencji, jak i po ich zakończeniu. Każdy z oferowanych przez nas obiektów gwarantuje także komfortowe noclegi oraz domowe śniadania, obiady i kolacje. Wszystkich poszukujących komfortowego miejsca na organizację szkoleń i konferencji w centralnej Polsce zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu w celu doprecyzowania warunków współpracy!