Zobacz Wideo
logo

Oferta gastronomiczna

Wiemy, że dla naszych klientów gastronomia ma bardzo duże znaczenie. W końcu żaden pobyt – czy to rekreacyjny, czy też typowo służbowy – nie obędzie się bez pokrzepiających posiłków. Wybierając obiekt konferencyjny, warto więc zwrócić uwagę również i na ten aspekt. Idealna lokalizacja powinna dysponować zróżnicowaną bazą gastronomiczną pozwalającą na organizację eleganckich kolacji, niezobowiązujących spotkań przy drinku czy też hucznych bankietów. Nie wolno zapominać też o dających energię na cały dzień śniadaniach oraz przerwach kawowych i lunchach, które są nieodłączną częścią wielogodzinnych wydarzeń firmowych. Wszystko to znajdziesz w Uniejowie!

Gastronomia podczas konferencji i wydarzeń firmowych

Każdy doświadczony organizator lub bywalec wydarzeń firmowych wie, że ich część oficjalna to zaledwie drobny fragment wpływający na odbiór całości. O powodzeniu eventu decyduje również cała otoczka, a zatem nocleg, dodatkowe atrakcje i oferta gastronomiczna. Ta powinna być zróżnicowana, tak aby umożliwiać spotkania o dowolnym charakterze. Oczywiście niezwykle liczy się też smak – dobra kuchnia każdego potrafi bowiem wprowadzić w dobry nastrój. Podczas konferencji lub wydarzenia firmowego można zorganizować m.in.:

  • kameralną, wystawną kolację dla partnerów biznesowych czy kontrahentów – w ramach podziękowania za przybycie i zacieśniania więzi biznesowych,
  • bankiet dla uczestników większej konferencji lub szkolenia,
  • kolację połączoną z nocnym szaleństwem dla uczestników wyjazdu integracyjnego lub innej podobnej imprezy,
  • swojską biesiadę z tradycyjnymi daniami, która zachwyci szczególnie gości zagranicznych – także połączoną np. z grillem lub ogniskiem.

Oferta gastronomiczna obiektu konferencyjnego powinna być na tyle bogata, by umożliwiać relaks przy różnorodnych posiłkach – od rana do wieczora, a nawet późnej nocy.

Gastronomia w Termach Uniejów – nasza oferta

Organizując imprezy i konferencje, dbamy o to, aby każdy ich aspekt był dopracowany. Dużą wagę przykładamy więc również do gastronomii, która nierzadko ma ogromne znaczenie dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie gastronomiczne podczas różnorodnych wydarzeń – zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. Dlatego organizujemy też wesela, komunie, chrzciny, jubileusze i innego rodzaju przyjęcia. Nasza oferta obejmuje:

  • Herbową Restaurację na Zamku – wykwintny, utrzymany w rycerskim klimacie lokal,
  • Aqua Restaurant - to unikatowy projekt naszego Szefa Kuchni Jana Nawrockiego, skupiający tradycję regionu oraz najlepsze polskie i lokalne produkty, prezentowane w autorskiej aranżacji. W ‘’Aqua Restaurant Inspired by Tradition’’ odkryją Państwo na nowo polska i międzynarodową kuchnię w najczystszej formie.
  • Zagrodę Młynarską – tradycyjną karczmę idealną na swojskie spotkania,
  • Restaurację w Domu Pracy Twórczej – miejsce łączące smaki kuchni polskiej i europejskiej oraz nowoczesność z zabytkowymi wnętrzami,
  • Klub Nautilus – z kręgielnią, przestronnym i nowoczesnym parkietem do tańca oraz możliwością organizacji kolacji w stylu bufetu szwedzkiego.

W sierpniu 2019 roku zostanie otwarty również nowoczesny Aparthotel z własną restauracją. Zadbamy o to, aby nasza oferta gastronomiczna spełniała wszystkie oczekiwania organizatorów i uczestników różnorodnych wydarzeń. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni, dzięki czemu wszystkie odbywające się u nas eventy można zaliczyć do udanych.