Zobacz Wideo
logo

Zagroda Młynarska w Uniejowie to zespół muzealno-noclegowy z 5 zabytkowymi obiektami przeniesionymi z terenu województwa łódzkiego. Są to: dwór z miejscowości Nagórki, dwa wiatraki – koźlaki z Chorzepina i ze Zbylczyc, budynek inwentarski z Uniejowa oraz chałupa ze Skotnik. Ponadto na terenie kompleksu wzniesiona została wierna kopia stodoły z Besiekier.

 

W dworze urządzone zostały pokoje noclegowe dla turystów. Także w wiatraku z Chorzepina istnieje możliwość noclegu w niezwykle oryginalnej scenerii zabytkowych urządzeń napędowych młyna.

 

Nocując w Zagrodzie Młynarskiej każdy poczuje się „jak u babci”. Zapach pieczonego chleba, odgłosy natury to nie wszystko, co Państwa zaskoczy.

 

Miejscem najbardziej oryginalnym do zanocowania jest komnata w zabytkowym młynie - wiatraku. Cena za dobę, która ucieszy zarówno pary jak i całe rodziny, to jedyne 270 zł. Miejsca jest tam dużo i poza szerokim łożem dla dwojga, możemy przygotować dostawki.

 

Pozostałe pokoje mieszczą się w zabytkowym drewnianym dworze, pochodzącym z lat 80. XIX w., przeniesionym z miejscowości Nagórki, gm. Grabów.

 

Zabytkowy Dworek

PARTER

1 pokój- 2 osobowy z łazienką– cena pokoju 220 zł / doba /2 os

3 pokoje -2 osobowe z łazienkami z możliwością 1 dostawki – cena pokoju 220 zł / doba /2 os

1 Pokój -2 osobowy z łazienką z możliwością 2 dostawek - cena pokoju 220 zł / doba /2 os


PIĘTRO


2 Pokoje -2 osobowe z łazienkami z możliwością 1 dostawki - cena pokoju 220 zł / doba /2 os

2 Pokoje -2 osobowe z łazienką przy pokoju z możliwością 1 dostawki - cena pokoju 210 zł / doba /2 os

Każda dostawka 100 zł

Cena w weekend 250 zł / doba / 2 os + dostawka 120 zł
Komnata w Zabytkowym Młynie - Wiatraku - 290zł.

Cena w weekend 320 zł /doba / 2 os + dostawka 120 zł

Pokoje są standardowo wyposażone.

W cenie noclegu jest :

śniadanie,

parking,

goście hotelowi mają zagwarantowany godzinny pobyt w Kompleksie Termalno -Basenowym „ Termy Uniejów „ przypadający na każdą osobę na każdą dobę