Do dyspozycji gości dostępne jest rozbudowane centrum konferencyjne o powierzchni 745 m2 składające się z czterech w pełni wyposażonych sali konferencyjnych wraz ze strefą work zone oraz przestronnym foyer. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki multimedialne, flipcharty oraz wskaźniki laserowe. Istnieje możliwość połączenia ze sobą wszystkich sali.


Zapraszamy do Uniejowa Pierwszego Uzdrowiska Termalnego w Polsce.

Przygotujemy dla Państwa profesjonalne szkolenia w naszych obiektach noclegowych:

  • Aparthotelu Termy Uniejów,
  • Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich,
  • Domu Pracy Twórczej,
  • Zagrodzie Młynarskiej.


Termy Uniejów stwarzają doskonałe warunki do organizacji imprez typu: konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz spotkania firmowe, jak również event’ów. Uniejów to doskonale położony region  w województwie łódzkim na tego rodzaju spotkania firmowe i konferencje. Nasz ośrodek szkoleniowy znajdujący się w  centralnej części Polski stwarza dogodne warunki do szybkiego przyjazdu autostradą A2. Jest to miejsce, w którym można połączyć prace z wypoczynkiem i relaksem.

Nasze sale szkoleniowe idealnie spełniają wymagania uczestników prezentacji, spotkań i konferencji. Do dyspozycji Gości oddajemy sale z pełnym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym. Profesjonalizm oraz życzliwość naszych pracowników gwarantuje, iż każda organizacja konferencji oraz  szkolenia, zostanie sprawnie i kompleksowo przygotowane.