Nocleg w Uniejowie

Konferencje i innego rodzaju wydarzenia odbywające się poza miastem zazwyczaj trwają więcej niż jeden dzień. To z kolei oznacza konieczność zorganizowania noclegów dla uczestników. Najwygodniej, gdy obiekt noclegowy i konferencyjny są ze sobą połączone, tak aby nie było konieczne przemieszczanie się na duże odległości. Baza noclegowa powinna być też na tyle komfortowa, aby możliwa była pełna regeneracja pomiędzy kolejnymi spotkaniami czy prelekcjami, a ich uczestnikom nie brakowało codziennych wygód. Wszystko to oferują swoim gościom Termy Uniejów.


Oferowane pokoje w Aparthotelu ‘’Termy Uniejów’’  to przede wszystkim wyjątkowy i nowoczesny design, który oferujemy gościom. Stawiamy na bardzo komfortowy wypoczynek z wieloma udogodnieniami dla osób odwiedzających to miejsce. Wszystkie pokoje dostępne w naszej ofercie mają balkon oraz  doprowadzoną do łazienek wodę termalną, co wpływa na podniesienie atrakcyjności naszego hotelu oraz zwiększenia komfortu wczasowiczów. Do dyspozycji naszych gości dostępne są pokoje typu Standard, Studio, Superior oraz Apartamenty.


Zapraszamy do skorzystania z noclegów w Uniejowie- Pierwszym Uzdrowisku Termalnym.

Czekają na Państwa komfortowe i wygodne pokoje w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich i Domu Pracy Twórczej  gdzie wszystkie pokoje mają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz tv, a komfortowe i funkcjonalne łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe lub wanny . Zapewniamy ponadto bezpłatny parking.

Zapraszamy również do stylizowanych i klimatycznych komnat w Zagrodzie Młynarskiej gdzie poczujemy sielski klimat wsi i domowego ciepła.

Nasze obiekty noclegowe  to idealne miejsce do wypoczynku. Oferujemy wysoką jakość usług za rozsądną cenę.