Sala konferencyjna – Warszawa

sale konferencyjne warszawa

Organizacja konferencji na terenie miasta Warszawa to przedsięwzięcie wymagające odpowiedniego zaplecza. W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się sale konferencyjne zlokalizowane bezpośrednio na terenie miasta lub sale konferencyjne pod Warszawą. Decydując się na wynajem sali konferencyjnej pod Warszawą warto zapoznać się z ofertą, jaką proponują centra konferencyjne w Uniejowie.

Oddalony zaledwie o 2 godziny jazdy od centrum Warszawy Uniejów oferuje komfortowe, a zarazem nieszablonowe szale konferencyjne i szkoleniowe – miejsca wprost wymarzone do organizacji konferencji, która na długo ma zapaść w pamięci uczestników.

Centra Konferencyjne Uniejów

Wynajem sali konferencyjnej w Uniejowie nie powinien przysporzyć trudności nawet najbardziej wymagającym organizatorom wydarzeń firmowych i szkoleń. Kompleks dysponuje komfortowo umeblowanymi i w pełni wyposażonymi salami zlokalizowanymi w czterech niezależnych obiektach:

  • Aparthotel Termy Uniejów (hotel konferencyjny)
  • Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich
  • Dom pracy twórczej
  • Zagroda Młynarska.

Sale szkoleniowe i konferencyjne w Uniejowie odznaczają się niepowtarzalnym designem, który nawiązuje do epoki stanowiąc spójny pod względem stylistycznym koncept adaptacji historycznych obiektów na komfortowe centra konferencyjne.

sala konferencyjna warszawa

Kompleksowa organizacja konferencji

Cechą wyróżniającą ofertę sal konferencyjnych w Uniejowie jest możliwość kompleksowej obsługi każdego wydarzenia. Obok sal konferencyjno-bankietowych naszym Gościom oferujemy rozbudowane zaplecze gastronomiczne (6 działających niezależnie od siebie restauracji, każda z unikalnym menu i własnymi specjalnościami Szefa Kuchni), zaplecze noclegowe oraz atrakcje płynące z bliskiego sąsiedztwa term Uniejów. Hotel konferencyjny Aparthotel Termy Uniejów zapewnia Gościom praktycznie nieograniczony dostęp do wód termalnych, z prozdrowotnych właściwości których możecie Państwo korzystać nie opuszczając pokoju.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Ufamy, że z naszą pomocą organizacja konferencji będzie prawdziwą przyjemnością.